Czy warto dać wizytówkę swojej firmy na takim portalu?


lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Czy warto dać wizytówkę swojej firmy na takim portalu?

Postautor: lukaszgos » 19 maja 2016, 12:11

Dzień dobry, jestem krawcem z wieloletnim stażem. Zaczynałem jeszcze działalność za czasów komuny. Obecnie interes kręci się o wiele gorzej. Nie znam się za bardzo na Internecie. Natomiast mam możliwość bezpłatnie umieścić reklamę na takiej stronie https://bipgov.pl/2021/12/08/gdzie-kupic-dobry-i-dostepny-elektryczny-stol-rehabilitacyjny-jak-dobrac-taki-sklep ale nie mam pojęcia czy w ogóle da mi to korzyści. Reklama niby jest za darmo, lecz jaką korzyść ja będę z tego miał? Jak to w ogóle działa?

podobne tematy:

adamniczyj
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:47

Czy warto umieścić wizytówkę swojej firmy na takim portalu?

Postautor: adamniczyj » 19 maja 2016, 12:39

Witaj, jeśli jesteś w stanie gdzieś umieścić za friko reklamę to się nawet nie wahaj. Przecież reklama jest dźwignią handlu. Bez niej nie będziesz miał klientów. Rozumiem, że pamiętasz jeszcze czasy komuny, ale obecnie jest całkiem inaczej. Zobacz ile na tej stronie jest krawców. Przecież ludzie szukają teraz praktycznie w Internecie. Jak nie ma tam twojej firmy to nie zarobisz. Konkurencja przejmuje twoich potencjalnych klientów. Więc nie wahaj się dłużej i umieść tam swoją wizytówkę. Tylko zyskasz.

podobne tematy:


Wróć do „Gadulec”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości