Budzetowe strony internetowe Radom


lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Budzetowe strony internetowe Radom

Postautor: lukaszgos » 03 gru 2017, 16:22

Czy tanie strony internetowe to obecnie odpowiedni wybór dla przedsiębiorcy?

Odpowiedź na tego rodzaju pytanie nie jest tak oczywista. Po pierwsze temat niedrogich stron internetowych powinno się przeanalizować w kilku płaszczyznach. Pierwsza sprawa to zdefiniowanie terminu tanie strony internetowe. Od tego będzie zależało dalsze rozważanie w kwestii budowania budżetowych stron internetowych dla przedsiębiorców. Dla jednych niedroga strona internetowa będzie oznaczała, wykonanie strony internetowej w budżecie do 500 zł. Natomiast dla innej grupy osób będzie to całkiem inny rząd wielkości, który nie przekroczy 2000 zł. Jak widzimy rozbieżność cenowa jest znaczna. Więc nie można jasno i precyzyjne napisać czym są nisko budżetowe strony internetowe dla firm.

Natomiast w łatwy sposób można to zweryfikować sprawdzając reklamy firm w wyszukiwarkach internetowych. Dzięki temu będziemy mogli sprawdzić ofertę wykonawców, którzy oferują strony internetowe. Więc do dzieła i wpiszmy żądaną przez nas frazę strony internetowe Radom aby sprawdzić na jakie oferty stworzenia strony internetowej jesteśmy w stanie liczyć w cenie od 500 do 2000 zł. Wybierając kilka firm i wysyłając do nich zapytania ofertowe odnośnie stworzenia strony internetowej otrzymamy jasny obraz sytuacji. Warto wybrać do porównania parę agencji interaktywnych z dalszych wyników wyszukiwarki. Wtedy zobaczymy jak to wygląda również u tańszych wykonawców, które budują strony internetowe w Polsce.

Jeśli już dostaniemy oferty na stworzenie strony internetowej to trzeba zrobić ich zestawienie. Zestawienie musi posiadać cenę zaprojektowania strony internetowej, zakres usług oraz technologię zbudowania strony internetowej przez firmę. Kierując się wyłącznie ceną stworzenia strony internetowej, zestawienie ofert będzie bardzo nieefektywne. Zwyczajowo oferty stworzenia strony internetowej za kilkaset zł będą oparte o bezpłatne CMS i ogólnodostępne szablony graficzne. Takie strony internetowe to zazwyczaj kiepski pomysł na reklamę w Internecie. Po pierwsze dostaniemy powtarzalny projekt graficzny. Po drugie nasza strona internetowa zostanie zbudowana na darmowym CMSie, który jest podatny na masowe ataki. Lepszym pomysłem jest wybranie trochę droższej oferty na stworzenie strony internetowej, która będzie posiadała indywidualny projekt graficzny strony oraz autorski CMS. Tego rodzaju strony internetowe są o wiele lepsze.

Wróć do „Gadulec”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość