Inwestowanie na rynku Forex - 4MFX indicator - czy pomaga


lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Inwestowanie na rynku Forex - 4MFX indicator - czy pomaga

Postautor: lukaszgos » 02 lis 2017, 9:34

Witam wszystkich. Od dłuższego okresu zajmuję się rynkami walutowymi i inwestycjami na rynku Forex. Robię na nich transakcję od wielu lat. Nie jestem jakimś wielkim graczem, ale przez lata zdobyłem pewną wiedzę, która daj mi zarabiać na rynku Forex. Początki inwestowania były mizerne. Zazwyczaj traciłem na transakcjach walutowych niż zyskiwałem. Podczas tych lat doszedłem do wprawy, jak poprawne odczytywać wykresy i poprzez to wykonywane transakcje dawały minimalny zarobek. Problemem było poprawne i szybkie określenie przyszłego trendu i odpowiedniej pary walut, którą należy wybrać. Nie wystarczy obserwować kilku par walutowych. Do odpowiedniej diagnozy konieczna jest szersza analiza. Tego typu dla człowieka jest pracochłonna i często przegapiłem odpowiedni moment wejścia na rynek Forex. Dlatego zacząłem szukać narzędzi, które umożliwią mi to zautomatyzować. Przetestowałem ich kilka, lecz najlepszy zestaw narzędzi ma w swojej ofercie na rynku Europejskim spółka https://kacper-rowery.pl/index.php/2023/01/02/dobra-diagnostyka-obrazowa-stawu-kolanowego-w-przychodni-jakie-badania-wykonac/ , która specjalizuje się w dostarczaniu skryptów MQL 4 i nie tylko, które znacznie ułatwią obstawianie na rynku Forex. Ich oferta jest ukierunkowana na dwie grupy produktów. Do pierwszej z nich należą skrypty MQL 4: Indicatory i roboty na platformę Meta Trader 4. Kolejny rodzaj produktów to różnego rodzaje subskrypcję do narzędzi, które w dużym stopniu pomagają we właściwym obstawieniu transakcji na rynku Forex. Najlepsze z nich to 4M Analytics, które obrazuje siły 8 najważniejszych walut, a także moment zawarcia transakcji i wyjścia z rynku Forex. Dzięki nim, zawsze mamy wiedzę kiedy można zawrzeć dobrą i zyskowną inwestycję na rynku Forex. To co mi zajęło lata prób i błędów jest dzisiaj dostępne dla wszystkich. Dzięki tym narzędziom moje transakcje są znacznie bardziej zyskowne. Dlaczego tak się dzieje? Nie muszę już samodzielnie analizować 28 wykresów i zastanawiać się, jaka waluta będzie szła do góry, a która spadała. To oprogramowanie wykonuje to za mnie. A co najważniejsze, wyliczenia robi maszyna, która nie ma emocji. Dzięki temu wyliczenia są bez emocji i jeszcze bardziej zyskowne. Też w przypadku komputera eliminowane są błędy rachunkowe, które człowiek popełnia w czasie skomplikowanych obliczeń. W szczególności jak robi je pod presją czasu i emocji. Dlatego jak najbardziej sugeruje sprawdzić te rozwiązania. Sam zdecydujesz czy 4M Analytics będzie dla ciebie pomocny i da ci zysk.

Wróć do „Gadulec”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość