Koncepcja na zabawe integracyjna dla korporacji


lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Koncepcja na zabawe integracyjna dla korporacji

Postautor: lukaszgos » 12 wrz 2017, 10:31

Dzień dobry, od dłuższego okresu jestem zatrudniony w średniej wielkości korporacji. I musiał przyjść ten dzień, że muszę przygotować konspekt imprezy integracyjnej dla firmy. Poszperałem trochę w Internecie i przyznam, że jest dużo możliwości takich zabaw. Po pierwsze zwróciłem uwagę, iż na każdej ze stron kładą duży nacisk na ważność dogodnego przewozu osób. Doradzają aby zrobić wynajem busa, gdyż ten rodzaj transportu jest znacznie bardziej wygodny niż normalny autobus. Myśląc nad tym, doszedłem do konkluzji iż przewóz osób busem z Warszawy do miejsca zorganizowania zabawy firmowej to niezły pomysł. Idąc za ciosem wstukałem w wyszukiwarkę wynajem busów Warszawa i pod sloganem wynajem busa Warszawa https://stocznia-jachtowa.biz.pl/2023/01/02/dobra-diagnostyka-obrazowa-stawu-kolanowego-w-klinice-jakie-badania-wykonac/ znalazła się ta strona internetowa. Mają ciekawego busa firmy Mercedes. Zdjęcia poniżej i sądzę, że taki transport przypadnie kolegą do gustu. Posiadam jedynie wątpliwość czy wynajem busa i przewóz nim osób nie będzie o wiele droższy od wynajmu autobusa? Natomiast z innej strony nie wjedziemy autobusem do centrum miasta. Więc wynajem busa do przewozu osób Warszawa - Gdańsk jest jak najbardziej uzasadniony. Myślałem również o pociągu. Ale trasa Warszawa - Gdańsk jest jeszcze do przejechania, a co potem? Wynająć bus na miejscu?

Następna kwestia to nocleg. Czy warto brać nocleg w samy centrum miasta, a może na jego obrzeżach. Hotele w centrum są droższe i przeważnie posiadają mniejsze zaplecze. Jakie są wasze odczucia w tej kwestii. Natomiast jak weżniemy nocleg poza miastem to znowu pojawia się wynajem wynajem busa i przewóz osób - więc mamy większe koszty?

Wróć do „Gadulec”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości