Sprawdzony gabinet masażu w mieście Warszawa


tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Sprawdzony gabinet masażu w mieście Warszawa

Postautor: tomaszkowal » 09 sty 2017, 13:51

Cześć. Posiadam kłopot związany kręgosłupem i szukam rzetelnego salonu masażu w Warszawie, który oferuje masaż relaksacyjny. Posiadam siedzący tryb pracy, który bardzo obciąża kręgosłup. Niedawno byłem też z tym u lekarza pierwsze kontaktu i potwierdził mojej obawy. Zmiana trybu pracy i brak problemów z kręgosłupem, albo znalezienie salonu masażu, który będzie skutecznie przeciwdziałał temu schorzeniu. Z pracy nie mogę się zwolnić, więc zostaje mi tylko salon masażu w Warszawie. Czy możecie coś polecić? Salonów masażu w Warszawie jest sporo, lecz jak znam życie tylko wybrane oferują masaże lecznice na wysokim poziomie.

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Sprawdzony salon masażu w mieście Warszawa

Postautor: mariuszbyk » 09 sty 2017, 13:54

Część. Zdaje sobie sprawę dokładnie jaki posiadasz kłopot. Również posiadałem problemy z kręgosłupem i musiałem skorzystać z usług salonów masaży. Dobry salon masażu w Warszawie to Relax Mind Body. Masują tam naprawdę certyfikowani masażyści, którzy wiedzą jak pomóc w tego rodzaju schorzeniach. Ja przeważnie wybieram masaż leczniczy, który wg mnie najkorzystniej wpływa na bolączki dotyczące mojego kręgosłupa. Również ceny w tym salonie masażu są dość niskie w porównaniu do podobnych salonów w stolicy. Tak, więc warto. Oprócz masażu powinieneś zastanowić się nad jakimś sportem. Może siłownia lub nabycie jakieś bieżni do mieszkania? To też pomaga.


Wróć do „Gadulec”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości