Wspomnienia, jakie upamiętni fotograf dziecięcy


marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Wspomnienia, jakie upamiętni fotograf dziecięcy

Postautor: marekwirazka » 28 paź 2016, 12:58

Dzień dobry. Ostatnimi czasy powiłam pierwsze dziecko. To śliczny chłopczyk, który jest zdrowy i ładnie rośnie. Jesteśmy z mężem bardzo szczęśliwi, wobec tego pomyśleliśmy o uchwyceniu tych chwil. Maluszek ma cztery miesiące oraz jest grzeczny, w następstwie tego myślę, że nie byłoby problemu w czasie sesji. Jednak zastanawiam się czy to porządny pomysł, a może najzwyczajniej w świecie mój wymysł? Cz ktoś wykorzystywał z takich usług u fotografika? Interesuje mnie także jak przebiega taka sesja. Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi.

podobne tematy:

lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Wspomnienia, które uwieczni fotograf dziecięcy

Postautor: lukaszgos » 28 paź 2016, 13:06

Dzień dobry. My jesteśmy świeżo po takiej sesji. Odbywała się ona w poniedziałek. Moja córeczka ma trzy miesiące i jest w pewnych sytuacjach kapryśna, jakkolwiek daliśmy radę. Sesja przebiegła spokojnie, gdyż fotograf dziecięcy http://www.elefantti.pl był niesłychanie wyrozumiały. Znalazł się, więc czas na karmienie i przewijanie. Spędziliśmy razem trzy godziny i nie żałuję. Zdjęć jeszcze nie widziałam, jakkolwiek myślę, że wyjdą niesłychanie fajnie. Polecam Ci skorzystanie z takiej oferty, albowiem tak jak zauważyłaś zezwoli to uchwycić bardzo ważne oraz ulotne chwile z waszego życia. Pozdrawiam.

podobne tematy:


Wróć do „Gadulec”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość