Jaki rodzaj alarmu wybrać do domu?


tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:00

Jaki rodzaj alarmu wybrać do domu?

Postautor: tomaszkisiel » 16 maja 2016, 14:06

Witam właśnie wykańczam swój dom i stanąłem przed dylematem montażu odpowiedniego systemu alarmowego do budynku mieszkalnego. Trochę poczytałem tutaj http://trans-sat.pl na temat alarmów i z tego co widzę to większość monterów pracuje na urządzeniach marki Satel. Czy warto rozważać jakiś innych producentów sprzętu. Drugie pytanie to jakie czujki wybrać do domu?

podobne tematy:

tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

Postautor: tomaszkowal » 18 maja 2016, 7:21

Witaj, nie bez powodu większość monterów wybiera Satela. Po pierwsze ich urządzenia są najmniej zawodne z dostępnych na rynku. Drugi czynnik to dość rozbudowana oferta podzespołów, które składają się na system alarmowy. Trzeci czynnik to doskonałe centrale i dość dobrej jakości czujki.

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

Postautor: mariuszbyk » 18 maja 2016, 8:45

U mnie również jest zamontowany Satel. Nie mogę powiedzieć złego słowa o nim. Pracuje bez problemów od wielu lat. Mam kilkanaście czujek w domu i podział na kilka stref - bardzo dobra sprawa dzięki której mogę załączać alarm w wybranych częściach budynku. Jeśli mogę coś podpowiedzieć to warto dać kurtyny w oknach i dodatkowo czujki dualne w każdym z pomieszczeń. W czasie wysokich temperatur kurtyny dają niejednokrotnie fałszywe alarmy. Wtedy wystarczy jak nas nie ma włączyć zwykłe czujki i po kłopocie.

podobne tematy:


Wróć do „Gadulec”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość