Wideodomofony - który wybrać?


tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Wideodomofony - który wybrać?

Postautor: tomaszkowal » 28 paź 2016, 12:29

Witam. Niebawem muszę zakupić domofon, który umieszczę w swoim nowym mieszkaniu. Ciągle zastanawiam się jednakże czy postawić na schematyczny domofon czy lepiej zakupić wideodomofon. Nie chcę niepotrzebnie wydawać pieniędzy, jednakowoż równocześnie zależy mi na zachowaniu bezpieczeństwa. Mam dwójkę maluchów, które w wielu przypadkach podnoszą domofon i wpuszczają gości, właśnie dlatego bodajże porządniej by było gdyby widziały kto dzwoni - chodzi o coś jak https://akdruk.pl ? Nie jestem jednak pewny czy to ma sens. Proszę o wsparcie figury mające takie wideodomofony.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2022, 10:24 przez tomaszkowal, łącznie zmieniany 1 raz.

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Wideodomofony - jaki kupić?

Postautor: mariuszbyk » 28 paź 2016, 12:38

Dzień dobry. Ostatnimi czasy sama stałam przed wyborem kupna domofonu i także nie wiedziałam co wybrać. Zdecydowaliśmy jednak wspólnie z mężem, że wideodomofon jest o dużo korzystniejszy. Po pierwsze takie sprzęty nie kosztują dużo więcej niż tuzinkowe domofony, a jakkolwiek przyzwoiciej dołożyć parę groszy do czegoś co ma służyć nam przez wiele lat. Dla nas najważniejsze jest, że zauważamy kto dzwoni, w następstwie tego dzieci są w pełni bezpieczne. Poszukaj porządnego i poprawnego modelu, a nie musisz żałować własnego wyboru.

podobne tematy:


Wróć do „Gadulec”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość