Wyspy handlowe - praca


marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Wyspy handlowe - praca

Postautor: marekwirazka » 28 paź 2016, 9:53

Dzień dobry. Zastanawiam się od pewnego czasu nad zmianą pracy. Pozyskałam niedawno ofertę, jaka dotyczy pracy w galerii, a gruntowniej chodzi o te dekoracja wnętrz Radom . Sama nie wiem czy się zdecydować, gdyż zastanawiam się czy to dobre miejsce dla mnie. Lubię poznawać nowych ludzi oraz proponować im dany towar. Mam też duże doświadczenie w tej dyscyplinie. Mimo to wyspa to nie to samo co normalny punkt sprzedaży. Zastanawiam się, więc czy wytrwam tyle w jednym miejscu. Proszę pilnie o odpowiedź.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 16 lut 2021, 10:29 przez marekwirazka, łącznie zmieniany 1 raz.

lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Wyspy handlowe - ktoś tam pracuje?

Postautor: lukaszgos » 28 paź 2016, 10:06

Hej. Praca na wyspie handlowej nieomalże nie różni się od tej w sklepach. Owszem masz mniej miejsca, w takim razie siedzisz albo stoisz, jakkolwiek możesz również urwać się na przerwę oraz rozprostować nogi. Nie jest to, więc niezwykle męczące. Oprócz tego nie musisz biegać po całym sklepie oraz odwieszać ciuchów oraz sprzątać pełnego bałaganu. Do dyspozycji masz przeważnie parę gablotek, które z łatwością ogarniesz. Jeśli lubisz ludzi to porządnie albowiem najczęściej koło wyspy przechodzi w ciągu dnia niesłychanie sporo osób. Osobiście funkcjonuje na wyspie i nie narzekam. Pozdrawiam

podobne tematy:


Wróć do „Gadulec”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość