Opiekunka osób starszych - czy każdy może nią pozostać?


tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Opiekunka osób starszych - czy każdy może nią pozostać?

Postautor: tomaszkowal » 24 paź 2016, 12:42

Hej, w ostatnim czasie spotkałam się z ofertą pracy jako opiekunka osób starszych: http://betreuerin.com.pl . W sieci jest bardzo dużo ofert takiej posady, wskutek tego także zastanawiam się czy ktoś skorzystał z takiej propozycji. Zastanawiam się czy nadaję się do praktykowania takiego zawodu oraz co jest potrzebne? Jestem kobietą odpowiedzialną i czułą jednak czy taka praca jest bezpieczna? Spotykałam się z opiniami, że wolno sporo zarobić i pozyskać doświadczenie. Będę wdzięczna za wszelką pomoc i uczciwe opinie osób, jakie opiekowały się dziadkami w Niemczech.

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Opiekunka osób starszych - czy wszyscy mogą nią pozostać?

Postautor: mariuszbyk » 24 paź 2016, 13:04

Dzień dobry. To prawda, że jako opiekunka można zarobić nawet istotne finanse. Jeśli skorzystasz z propozycji sprawdzonej firmy nie powinnaś obawiać się, że ktoś Cię natnie. Osobiście już parę razy kooperowałam z takimi agencjami oraz jestem w pełni usatysfakcjonowana jako opiekunka osób starszych. Niewątpliwie jeżeli posiadasz doświadczenie będzie Tobie prościej uzyskać taką pracę. Powinieneś znać się na opiece oraz pielęgnacji osób starszych. Jednakże sama praca nie jest skomplikowana i przynosi dużo przyjemności. Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam.

podobne tematy:


Wróć do „Gadulec”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości