Niedroga firma oferująca Kruszywo w miejscowości Koło


krzysiekwolski
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:25

Niedroga firma oferująca Kruszywo w miejscowości Koło

Postautor: krzysiekwolski » 29 wrz 2016, 11:31

Cześć. Szukam sprawdzonej żwirowni z okolicy miejscowości Koło, która posiada kruszywo budowlane. Czy ktoś z forumowiczów ma może namiary na sprawdzonego dostawcę żwiru budowlanego. Od kolegi nasłuchałem się sporo rzeczy, jak żwirownie kantują na żwirze budowlanym. Dostarczają kruszywo kiepskiej jakości, którego jest znacznie mniej niż zostało zakupione. Mój sąsiad potrzebował wg wyliczeń sześćdziesiąt ton kruszywa - czyli trzy samochody dostawcze. Po dostawie, jak wysypał i rozrzucił kruszywo - okazało się że kruszywa było mniej o 20% niż zamówił. Więc rozbieżność była spora i musiał dopłacić za kolejny transport.

podobne tematy:

tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:00

Sprawdzona firma oferująca Kruszywo w miejscowości Koło

Postautor: tomaszkisiel » 29 wrz 2016, 11:42

Witaj. Nie każda firma kantuje swoich klientów. Lecz masz rację, że jest sporo ludzi którzy tak próbują ekstra zarobić. Szczególnie, że klient nie może sprawdzić faktycznej wagi przywiezionego kruszywa na posesję. Ja brałem kruszywo od firmy Wis Kruszywa - Koło . Jest to nieduża żwirownia w pobliżu miasta Koło. Żwir mają dość dobry i odbiorcy sobie go chwalą. U mnie zamówione kruszywo z tej żwirowni wystarczyło na zamierzone prace. Zakupiłem 80 ton, które wg mych wyliczeń było niezbędne na utwardzenie drogi. Przyjechały cztery wywrotki i kruszywa było chyba nawet trochę więcej niż zamówiłem. Więc na pewno ta firma Wis Kruszywa z Koła nie robi przekrętów na jego wadze.

podobne tematy:


Wróć do „Gadulec”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość