Które rozwiązanie będzie lepsze?


tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Które rozwiązanie będzie lepsze?

Postautor: tomaszkowal » 19 wrz 2016, 13:23

Witam wszystkich. Chcę uruchomić niewielki interes. Mam na myśli otworzenie sklepu w galerii handlowej. Biorę pod uwagę dwa rozwiązania. Mogę wynająć lokal albo postawić wyspę handlową tego rodzaju: piasek Konin na środku sklepu. Dla lepszego zobrazowania meritum sprawy dodałem zdjęcie, które prezentuje wybrany przez mnie towar: [img]http://jfm-furniture.pl/zdjecia_slider/94.jpg[/img] . Koszt wynajmu powierzchni pod taką wyspę jest znacznie niższy niż wydzierżawienie lokalu użytkowego. Dlatego ta druga opcja do mnie bardziej przemawia. Ale mam wątpliwość czy nie będzie to postrzegane jako nie atrakcyjne dla potencjalnego klienta. Co wy o tym sądzicie jako klienci.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 07 lip 2022, 12:28 przez tomaszkowal, łącznie zmieniany 2 razy.

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Które rozwiązanie będzie lepsze?

Postautor: mariuszbyk » 19 wrz 2016, 13:48

Dzień dobry. Te dwa rozwiązania posiadają swoje zalety i wady. Pierwsza kwestia to miesięczny koszt wynajmu. Sam napisałeś, że wyspa handlowa będzie znacznie tańsza w utrzymaniu. Lecz takie rozwiązanie nie sprawdzi się dla każdego biznesu. Idealnie sprawdzi się do sprzedaży gier na konsole czy innych drobnych rzeczy. Lecz w przypadku dużej liczby branż będzie to kiepskie rozwiązanie. Kupujący preferują komfort i dlatego preferują zakupy w tradycyjnych sklepach. Przy wyspie handlowej to można coś kupić na szybko. Dlatego doradzam zastanowić się czy wyspa handlowa jest najkorzystniejszym dla ciebie wyjściem. Należy również pomyśleć o perspektywach rozwoju.

podobne tematy:


Wróć do „Gadulec”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości