Czy jestem w stanie samodzielnie wypromować stronę na frazę meble pracownicze?


tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy jestem w stanie samodzielnie wypromować stronę na frazę meble pracownicze?

Postautor: tomaszkowal » 08 lip 2016, 11:42

Witam, zastanawiam się nad wypromowaniem swojej strony w wyszukiwarce internetowej. Prowadzę średniej wielkości sklep meblowy i chciałbym rozpocząć sprzedaż mebli w Internecie. Na początek pragnę być wysoko na słowo kluczowe Model mózgu z naczyniami , które na dzień dzisiejszy najlepiej mi schodzą w sklepie. Poczytałem o pozycjonowaniu strony i z tego co przeczytałem nie jest to ciężkie zajęcie. Wystarczy tworzyć odnośniki do domeny ze stroną i czekać na pozycję. Natomiast intryguje mnie jedna rzec, jak to jest że ja będę wysoko a inni nie. Przecież wg tej zasady to każdy powinien być na pierwszej stronie. I najważniejsze czy uda mi się samemu taką frazę wypozycjonować?

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 12 maja 2021, 7:43 przez tomaszkowal, łącznie zmieniany 1 raz.

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Czy jestem w stanie samemu wypozycjonować stronę na słowo kluczowe meble pracownicze?

Postautor: mariuszbyk » 08 lip 2016, 11:52

Witam kolegę. Posiadasz dość optymistyczne podejście do sprawy związanej z pozycjonowaniem strony internetowej. Aby było to takie łatwe: pozyskujemy linki i nasza strona jest na szczycie wyników na frazę meble pracownicze. Faktem jest, że posiadasz poprawnie zbudowaną stronę WWW. Także prezentowane na stronie meble pracownicze są dobrej jakości: Obrazek . Lecz to nie wystarczy aby wypromować stronę w wyszukiwarce. Samo linkowania domeny to tylko początek działań. Trzeba wiedzieć jakiego rodzaju linki utworzyć do pozycjonowanej strony internetowej oraz w jakich proporcjach. Również istotne jest nasycenie odnośników pozycjonowaną frazą. Dasz go za dużo, strona dostanie karę od wyszukiwarki. Zbudujesz ich za mało - pozycje będą nie zadowalające. Też powinieneś pomyśleć o ich indeksowaniu. Samo zbudowanie linku nie wystarczy. Istotne jest to aby odnalazły go roboty wyszukiwarek.

podobne tematy:


Wróć do „Gadulec”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość