W jaki sposób jestem w stanie wypozycjonować stronę na frazę wideodomofony Warszawa?


marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

W jaki sposób jestem w stanie wypozycjonować stronę na frazę wideodomofony Warszawa?

Postautor: marekwirazka » 05 lip 2016, 13:28

Dzień dobry. Mam pytanie do ludzi znających się na rzeczy - odnośnie pozycjonowania strony w wyszukiwarce internetowej. Chciałbym aby moja strona WWW znalazła się wysoko na słowo kluczowe https://kosmetyki-orientalne.pl/2023/01/02/fizjoterapeuta-rzeszow-gdzie-znalezc-idealna-klinike-aby-wyniki-byly-szybkie/. Chciałem samemu coś z tym zrobić ale rezultat moich działań jest mizerny. Nie udało mi się wprowadzić strony do pierwszej pięćdziesiątki rezultatów wyszukań. Natomiast jak porównuje podobne strony to mają mniej treści i przeważnie są gorsze graficznie. Co mogę zrobić aby moja strona była na początku wyników wyszukiwarki internetowej?

podobne tematy:

dariakuna90
Posty: 7
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:21

Jak mogę wypromować stronę na frazę wideodomofony w Warszawie?

Postautor: dariakuna90 » 05 lip 2016, 13:39

Witaj. Jeśli chcesz żeby twoja strona internetowa była wysoko w rezultatach wyszukiwarki to musisz poprawić o dwie rzeczy. Pierwsza z nich to właściwa budowa strony WWW. Następna sprawa to właściwe linki, które prowadzą do pozycjonowanej witryny internetowej. W twoim przypadku te dwa elementy są do poprawy. Po pierwsze musisz uzupełnić stronę o wartościową treść, która zawiera pozycjonowane hasła. Należy je pogrubić. Następna sprawa to właściwe linkowanie wewnątrz strony. Dzięki temu roboty lepiej będą oceniały stronę. Jeśli chodzi o pozyskiwanie odnośników to należy skupić się na w miarę naturalnych linkach. U ciebie przeważają same katalogi, co nie jest dobrą strategią linkowania. Pozyskuj linki ze stron, które mają organiczny ruch. Dobre są fora internetowe. Jak te rzeczy poprawisz to pozycje znacząco się poprawią.

podobne tematy:


Wróć do „Gadulec”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość