Gdzie jestem w stanie kupić meble pracownicze robione wymiar?


krzysiekwolski
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:25

Gdzie jestem w stanie kupić meble pracownicze robione wymiar?

Postautor: krzysiekwolski » 17 cze 2016, 13:31

Witam. Szukam firmy, która robi meble pracownicze wykonywane na konkretny wymiar. Chciałbym aby meble były dostosowane do konkretnych powierzchni. Nie interesują mnie gotowe zestawy meblowe, które nie wykorzystają w 100% potencjału pomieszczeń. Jestem zmuszony, aby wykorzystać maksymalnie posiadane biuro i nie mogę pozwolić sobie na gotowe rozwiązania. Jeżeli w każdym z pomieszczeń biurowych stracę minimum jedno miejsce pracy, to w sumie będę miał o 10 ludzi mniej. A na to nie mogę sobie pozwolić. Jeżeli ktoś zna firmę z Mazowsza, która robi meble pracownicze na wymiar - będę wdzięczny za namiary.

podobne tematy:

adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

W jakim miejscu mogę dostać meble pracownicze wykonywane wymiar?

Postautor: adampiszczek » 17 cze 2016, 13:42

Witaj. Jest parę przedsiębiorstw w województwie mazowieckim. Jedna , która jest wara uwagi: https://wesela-zamosc.pl/index.php/2023/01/02/fizjoterapeuta-rzeszow-gdzie-znalezc-odpowiednia-przychodnie-aby-wyniki-byly-blyskawiczne/ . Tworzą rzeczywiście bardzo dobre meble pracownicze pod konkretny wymiar. Tu masz przykładowe zdjęcie Obrazek ich prac. Te meble pracownicze robią wrażenie i są bardzo funkcjonalne. Sami posiadamy od tej firmy meble pracownicze w swojej firmie i nasi pracownicy są bardzo zadowoleni. Komfort pracy się poprawił, a co za tym idzie większa liczba klientów może być obsłużona.

podobne tematy:


Wróć do „Gadulec”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości