Czy to skuteczna reklama dla krawca?


tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:00

Czy to skuteczna reklama dla krawca?

Postautor: tomaszkisiel » 01 cze 2016, 12:49

Witam was. Wczoraj dostałem maila z propozycją umieszczenia swojej strony do spisu branżowego przedsiębiorstw: https://turystyka4you.pl/2022/06/22/leczenie-kanalowe-pod-mikroskopem-warszawa-jakiego-wyselekcjonowac-stomatologa-aby-odbylo-sie-milo-rowniez-bez-strachu - dodanie wpisu jest bezpłatne. Rzecz jasna jesteśmy w stanie dokupić opcje premium, które dają możliwość wyróżnienie wpisu na stronie kategorii. Moje pytanie jest związane z tym czy taki rodzaj promocji jest jeszcze skuteczny? Większość ludzi poszukuje firm w wyszukiwarkach internetowych. A w jaki sposób mogą wyszukać moją firmę na takim serwisie internetowym?

podobne tematy:

adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

Czy to dobra reklama dla zakładu krawieckiego?

Postautor: adampiszczek » 01 cze 2016, 13:05

Cześć. Po pierwsze powinieneś się zastanowić czy w ogóle ci reklama jest potrzebna. Bo z twojej wypowiedzi wychodzi, że nie. Jeśli tak sądzisz to ciężko będzie ci przetrwać. Konkurencja jest ogromna i wystarczy zajrzeć na wskazaną przez ciebie stronę żeby to sprawdzić. Jeśli jesteś wstanie umieścić za friko tam swoją reklamę to czemu tego nie zrobić. Masz rację, że ludzie szukają w Internecie produktów i właśnie dlatego należy dodać na takich stronach swoją reklamę. Takie portale są zazwyczaj bardzo wysoko w wynikach wyszukiwarki i posiadają dużo potencjalnych klientów. Więc już masz odpowiedź jak ludzie znajdą twoją firmę na takim portalu internetowym. Inną kwestią jest czy opłaca się płacić za dodatkowe opcje. Przeważnie: nie.

podobne tematy:


Wróć do „Gadulec”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości