Czy warto przygotowywać unikalny opis dla firmy na tego typu stronach?

krzysiekwolski

Czy warto przygotowywać unikalny opis dla firmy na tego typu stronach?

Postautor: krzysiekwolski » 31 maja 2016, 10:20

Cześć, ostatnio zająłem się pozycjonowaniem swojej witryny w wyszukiwarkach internetowych. Jako młody pozycjoner posiadam wiele pytań i wątpliwości. Najistotniejsze pytanie to skąd pozyskiwać linki do pozycjonowanej strony internetowej. Wiem, iż w Internecie jest dużo materiałów z zakresu pozycjonowania stron, lecz mało jest tam przykładów. Druga sprawa to jak odróżnić czy odnośnik jest wartościowy czy nie? Oraz trzecie pytanie, czy dając wpis do takiego rodzaju stron http://polecamspeca.pl/naprawa-rtv-i-dvd warto pisać unikalne opisy? Sporo mi z tym czasu schodzi aby przygotować do każdego portalu unikalny tekst, więc stwierdziłem że będę dodawał wszędzie ten sam. Nie wiem czy dobrze robię?

podobne tematy:

lukaszgos

Czy warto robić unikalny opis dla wizytówki na tego rodzaju stronach?

Postautor: lukaszgos » 31 maja 2016, 10:24

Witaj. Każdy z nas się uczył, dlatego odpowiem na twoje pytania. To oczywiste, że nikt nie da ci listy stron, gdzie możesz dodać swój odnośnik. Taka lista po miesiącu jest już zaspamowana i nie ma sensu umieszczać tam odnośników do strony. Odnośniki jesteś w stanie pozyskać z rozmaitego rodzaju katalogów, darmowych platform umożliwiających założenie bloga i innych portali. Wartościowy odnośnik to taki, który ciężko pozyskać. Jak widzisz setki linków do innych witryn to tego rodzaju miejsce należy odpuścić. Jak chodzi o tworzenie unikalnych tekstów to trzeba na to poświęcić swój czas. Takie odnośniki łatwiej się indeksują w wyszukiwarce internetowej.