Strona 1 z 1

Szukam autoryzowanego serwisu AGD w mieście

: 31 maja 2016, 9:58
autor: tomaszkowal
Cześć, szukam sprawdzonego serwisu AGD w okolicach Lublina. Mam kłopot z trzy letnią pralką, która od pewnego czasu nie pierze poprawnie. Wybieram program, który ma trwać około 60 minut. Pralka zaczyna prać a po jakimś czasie pojawiają się różne błędy na wyświetlaczu. Czuję, iż mógł popsuć się programator w pralce. Stąd moje pytanie o uczciwych specjalistów z mego miasta.

podobne tematy:

Potrzebuje rzetelnego serwisu AGD w mieście

: 31 maja 2016, 10:05
autor: mariuszbyk
Witaj, czy przeglądałeś firmy z tej witryny: http://polecamspeca.pl/naprawa-agd ? Znajdziesz tam bardzo wiele firm, które oferują naprawę sprzętu AGD. Ciężko jest podać konkretne namiary na fachowca. Każdy z nich specjalizuje się w urządzeniach danych producentów. Ten, który właściwie naprawi pralki LG, może już gorzej wypaść przy pralkach Samsunga. Tak, więc pozostaje tylko skontaktować się z serwisami AGD. Sprawdzić, która ma akredytacje dla sprzętu Twojej firmy i oddać do nich urządzenie.

podobne tematy:

Szukam sprawdzonego serwisu AGD w mieście

: 31 maja 2016, 10:10
autor: marekwirazka
Dzień dobry, jak widziałeś program Usterkę to będziesz wiedział o czym piszę. Porządny serwis to nie koniecznie ten drogi. Jest sporo fachowców, którzy wykonują dobrą robotę za rozsądne pieniądze. Poczytaj najlepiej opinie w Internecie na temat serwisów z twojej okolicy.

podobne tematy: