Poszukiwany dobry ślusarz do bramy wjazdowej


adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

Poszukiwany dobry ślusarz do bramy wjazdowej

Postautor: adampiszczek » 24 maja 2016, 13:51

Witam, posiadam bramę wjazdową do domu. Była ona zamontowana jakiś czas temu i wszystko działało w porządku. Dopiero po paru latach się ona obniżyła i zaczęły pojawiać się kłopoty z jej rozsuwaniem. Zawołałem już jedną ekipę ślusarzy. Coś wyregulowani, nasmarowali i skasowali gotówkę. Brama funkcjonowała poprawnie przez kilka miesięcy i kłopot znowu wystąpił. Dlatego znów jestem na etapie szukania balustrady szklane Warszawa. Czy ktoś miał do czynienia z ślusarzami z tego serwisu?

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Poszukiwany dobry ślusarz do bramy wjazdowej

Postautor: mariuszbyk » 24 maja 2016, 13:54

Dzień dobry, miałem podobny kłopot z bramą wjazdową. Nie chcę Cię denerwować, lecz naprawa tego nie jest taka prosta. Jeśli poprzedni ślusarze ją niewłaściwie obsadzili to będziesz zmuszony jeszcze raz od początku zrobić. Inna sprawa to odpowiednia wysokość prowadnic, po których brama się porusza. Brama powinna mieć rezerwę luzu od kostki brukowej. Około osiem cm wystarczy w zupełności. Jeżeli te kwestie będą poprawnie wykonane to nie będzie kłopotów z działaniem bramy przez kolejne lata. Jeżeli pytasz o ludzi z tej strony to nie pomogę.

podobne tematy:


Wróć do „Gadulec”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości