Strona 1 z 1

Czy ktoś się orientuje za ile można nabyć takie lady recepcyjne do motelu?

: 24 maja 2016, 12:43
autor: tomaszkowal
Witajcie, znalazłem w internecie bardzo ciekawe wizualizacje lad do recepcji: http://jfm-furniture.pl/lady-recepcyjne i jestem ciekaw jak cenową mogą kształtować się takie cuda jak na przedstawionym obrazku Obrazek . Jestem zwolennikiem tego rodzaju rozwiązań, ale boję się iż są bardzo drogie. Nie chcę dzwonić do firmy i się zbłaźnić. Tak, więc prośba do znawców tematu o jakieś widełki cenowe za tego rodzaju lady recepcyjne.

podobne tematy:

Czy ktoś się orientuje za ile można nabyć takie lady recepcyjne do zajadu?

: 24 maja 2016, 13:12
autor: tomaszkisiel
Witaj, bardzo fajna strona internetowa. Projekty tej firmy są jeszcze lepsze niż na ilustracji umieszczonej na forum. Jak wykonują zlecenia dla tak dużych firm to z pewnością do najtańszych nie należą. Natomiast nie mam pojęcia czemu nie wyślesz do nich zapytania ofertowego. Napiszesz co ci trzeba i prosisz o ofertę cenową. Tak będzie najprościej. Dużo firm tak działa, dlaczego nie ty.

podobne tematy:

Czy ktoś ma pojęcie za ile można kupić takie lady recepcyjne do motelu?

: 24 maja 2016, 13:16
autor: adamniczyj
Witaj, rzeczywiście bardzo oryginalne są produkowane przez nich lady do recepcji. Nie mam pojęcia jak oni to wyceniają, ale jakiś czas temu na innym forum spotkałem się z takim zdaniem: trzeba przyjąć od 2 tyś złotych za metr bieżący lady do recepcji. To masz już jakiś punkt zaczepienia.

podobne tematy: